Korloff Ecorce D'Argent tester

Woda perfumowana spray 100ml
Brak towaru.Mémoire Collection

Unisex testery pefum
Kategoria Testery wód perfumowanych unisex
Marka
Linia Mémoire Collection
Premiera 2018
Pojemność 100 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: bergamotka, różowy pieprz.
Nuty serca: wetyweria, cyprys.
Baza: piżmo, drewno sandałowe.

Korloff Ecorce D'Argent nie zna granic i reguł. Te wydane w 2018 roku, unisexowe perfumy to prawdziwa oda do indywidualizmu i wyjątkowości.
Już na pierwszy rzut nosa wyczujesz energię i życie w nutach głowy - różowy pieprz i bergamotka. To jak początek nowego rozdziału, gdzie każdy dzień może być wyjątkowy i pełen niespodzianek. Następnie wkraczasz w serce kompozycji, gdzie wetyweria i cyprys łączą się w harmonii, jak dwa serca bijące w jednym rytmie. To miejsce, gdzie Twoja osobowość i charakter rozwijają się i kwitną, niczym piękny ogród pełen różnorodności. Końcowa nuta, drewno sandałowe i piżmo, to nieodłączna cząstka Twojego niepowtarzalnego śladu, który pozostawiasz za sobą.
Mieszanka nie tylko towarzyszy Ci przez cały dzień, ale także przypomina innym o Twojej obecności, budząc zainteresowanie i podziw. To nie tylko woda perfumowana, to manifestacja Twojej niezależności i pewności siebie. To zapach dla wszystkich, którzy pragną wybić się ponad tłumem i zainspirować innych do odważnych wyborów. Wybierz Ecorce D'Argent, wybierz wyjątkowość!

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.