Korloff Ecorce D'Argent tester

Woda perfumowana spray 100ml
Cena Testery-perfum.pl 329 zł   3,29 zł/ml
Dostępny. Wysyłka w 2 - 4 dni roboczych *
szt.

Mémoire Collection

Unisex testery pefum
Kategoria Testery wód perfumowanych unisex
Marka
Linia Mémoire Collection
Premiera 2018
Pojemność 100 ml

Nuty zapachowe

Nuty głowy: bergamotka, różowy pieprz.
Nuty serca: wetyweria, cyprys.
Baza: piżmo, drewno sandałowe.

Korloff Ecorce D'Argent nie zna granic i reguł. Te wydane w 2018 roku, unisexowe perfumy to prawdziwa oda do indywidualizmu i wyjątkowości.
Już na pierwszy rzut nosa wyczujesz energię i życie w nutach głowy - różowy pieprz i bergamotka. To jak początek nowego rozdziału, gdzie każdy dzień może być wyjątkowy i pełen niespodzianek. Następnie wkraczasz w serce kompozycji, gdzie wetyweria i cyprys łączą się w harmonii, jak dwa serca bijące w jednym rytmie. To miejsce, gdzie Twoja osobowość i charakter rozwijają się i kwitną, niczym piękny ogród pełen różnorodności. Końcowa nuta, drewno sandałowe i piżmo, to nieodłączna cząstka Twojego niepowtarzalnego śladu, który pozostawiasz za sobą.
Mieszanka nie tylko towarzyszy Ci przez cały dzień, ale także przypomina innym o Twojej obecności, budząc zainteresowanie i podziw. To nie tylko woda perfumowana, to manifestacja Twojej niezależności i pewności siebie. To zapach dla wszystkich, którzy pragną wybić się ponad tłumem i zainspirować innych do odważnych wyborów. Wybierz Ecorce D'Argent, wybierz wyjątkowość!

Termin wysyłki liczony jest od chwili potwierdzenia zamówienia w przypadku zamówień pobraniowych. W przypadku zamówień opłacanych przelewem lub kartą, termin realizacji liczony jest od zaksięgowania wpłaty. W wyjątkowych sytuacjach czas realizacji może ulec wydłużeniu.